Genel Müdürümüz

 

 

Bizler; okulumuzu Eylül 2001’de kurarak Gaziantep’e dünya çapında bir okul kazandıran değerli Konukoğlu Ailesi ve Danışma Kurulumuzla, çözüm odaklı okul yöneticilerimizle, her bir üyesi özenle seçilmiş ve birbirine kenetlenerek ekip olmuş nitelikli akademik kadromuzla, güler yüzlü destek ekibimizle, ulusal ve uluslararası çağdaş eğitim öğretim programlarımızla, öğrenmeyi zenginleştirici etkinliklerimizle, modern derslik-spor alanları-laboratuvar ve atölyelerimizle, güçlü teknolojik alt yapımızla ve çağa yön verecek bireyler yetiştirmemizi sağlayan aydınlık vizyonumuzla yeni eğitim öğretim yılına hazırız.

Değerli Velilerimiz,
Bizlere güvendiniz ve hayatınızdaki en değerli varlıklarınızı, gözünüzden bile sakındığınız evlatlarınızı, kaliteli ve çağdaş bir eğitim almaları için bizlere emanet ettiniz. Bizler de öğretmeninden yöneticisine, güvenlik görevlisinden temizlik ekibine kadar büyük SANKO Okulları ailesi olarak güveninize layık olmak ve bize emanet ettiğiniz evlatlarınızı en iyi şekilde hayata hazırlamak için büyük bir sorumluluk duygusuyla hareket edecek ve çok çalışacağız. Bizler büyük bir sorumluluk duygusuyla bizlere emanet ettiğiniz öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek için çok çalışırken siz değerli velilerimizin de varlığınızla ve fikirlerinizle bizlere daima destek olacağınıza da yürekten inanıyoruz.

Kıymetli Çalışma Arkadaşlarım,
Öğrencilerimizi hayata hazırlama noktasında siz eğitimcilerin omuzlarındaki yük ve üzerimizdeki sorumluluk çok büyük. Bilmenizi isterim ki, bu uzun yolculukta, Özel SANKO Okulları olarak siz değerli eğitimcilerimize ve çalışanlarımıza çok güveniyoruz.

En Küçüğünden En Büyüğüne, Sevgili SANKO Öğrencileri,
Özel SANKO Okulları 17 yıldır Gaziantep’te eğitime liderlik eden ve her geçen gün büyüyüp serpilen koca bir çınar.
Sizlerden ricam, ne yaparsanız yapın, hep kökünüzden (yani ailenizden ve okulunuzdan) güç alın, ileride yükselip göğe de ulaşsanız kökünüzü unutmayın çünkü kök olmadan yaprak da olmaz!

Sevgili Gençler,
Dünyanın çeşitli coğrafyalarında son günlerde yaşanan gelişmeler göstermektedir ki; ülke olarak bizlerin, Atatürk ilkelerine ve cumhuriyet kazanımlarına sıkı sıkıya bağlı, merak eden, soran-sorgulayan, amaçlarına doğru ilerlerken asla pes etmeyen, yerel değerlerini bilen, memleketi ve bu topraklar için gece gündüz çalışacak, kendini iyi yetiştirmiş azimli vatandaşlara ihtiyacımız var ve onlar sizlersiniz.
Çünkü çok değil 10-15 yıl sonra güzel Gaziantep’i, Türkiye’yi ve Dünya’yı sizler yöneteceksiniz.
Özel SANKO Okullarının sizlere sunduğu olanakları doğru ve sonuna kadar kullanarak çok çalışın gençler ve kendinizi iyi yetiştirin...
Az ile yetinmeyin!
Her anlamda güçlü, adaletli, huzurlu, mutlu ve barış içinde bir ülke ve dünyada yaşamak istiyorsanız kendinizi iyi yetiştirin.
Kendinizi durmaksızın yetiştirme yolculuğunda ola ki yorulursanız; Mustafa Kemal Atatürk’ün 1927’de kaleme aldığı en önemli eseri olan Nutuk’ta sizlere seslendiği bölümü hatırlayın...

“Muhtaç olduğun kudret, damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur!”

Saygılarımla

 

Fırat Mümtaz ASYALI
Özel Sanko Okulları Genel Müdürü

fasyalisanko.k12.tr